A táplálkozásra mindig érdemes odafigyelni, hiszen ez nagyban befolyásolja a közérzetünket, különösen stresszes időszakokban. Gyakran észre sem vesszük, mit és mennyit eszünk, amikor beszélgetünk vagy tévét nézünk, ilyenkor könnyen túlzunk a nassolással. Ezeket a helyzeteket egyszerű óvintézkedésekkel megelőzhetjük: egy kis előrelátás és néhány szabály sokat számít. Például minden alkoholos ital mellé igyunk meg egy pohár vizet, lehetőleg jég nélkül, így csökkenthetjük a kiszáradás és a túlfogyasztás esélyét. Hasznos még előre elkészíteni egészséges rágcsálnivalókat és adagokba rendezve tálalni őket, hogy tudatosabbá váljon az étkezésünk.
Közel állóid most talán aggodalommal figyelnek, Halak. A túl sok...













