Kos jegyűként az elmúlt napok túl sok munkája és a ránehezedő nyomás könnyen kimeríthet, ezért most előfordulhat, hogy nincs erőd többre. Ugyanakkor optimizmusod és lelkesedésed továbbra is megmarad, ami átvészelhetővé teszi a nehezebb pillanatokat. Ne légy túl szigorú magaddal, ha a nap végére már lassabban haladsz vagy kevésbé vagy produktív — ez természetes jelzés a szervezetedtől. Mire holnapra ébredsz, lesz lehetőséged feltöltődni és visszanyerni az energiáidat. Estére érdemes otthon megpihenni és egy jó könyvvel lazítani, hogy levezesd a feszültséget.
Ma különösen sok energiát fektetsz az üzleti, személyes és érzelmi...













